IV Всеукраїнська конференція індологів

IV Всеукраїнська конференція індологів

30-31 січня 2018 року відбулася IV Всеукраїнська конференція індологів, присвячена Дню Республіки Індія.

В 2000 році за ініціативи кандидата історичних наук Ольги Лукаш, в подальшому її президента, була створена Всеукраїнська асоціація індологів (ВАІ). За майже 18 років проведена велика робота. Відбулось близько 200 наукових заходів: випущені збірки з матеріалами конференцій, налагоджено контакти з науковцями Індії, зустрічі і обміни групами молодих вчених в Делі, в Києві, круглі столи, семінари, консультації, захисти кандидатських і докторських дисертацій.

Можна стверджувати, що на наших очах відбувається відродження індійської індології в Україні, яка була знищена за радянські часи в 30-х роках минулого століття.

На цій конференції працювало 4 секції, підготовлено 52 змістовні, цікаві доповіді з давньої і сучасної історії, філософії і релігії, індійської філології, культури і мистецтва.

На заключній зустрічі з підведення підсумків всіх порадували виступи заслуженого артиста України кобзаря, бандуриста, співака – Тараса Силенко, школи індійського танцю “Сарасваті” (кер. Олена Рижей) та клубу “Васанта” (кер. Світлана Назаренко).

 

Організаторами виступили
Всеукраїнська асоціація індологів
ДУ «Інститут всесвітньої історії НАН України»
Посольство Республіки Індія в Україні
Товариство «Україна-Індія»

Партнерами виступили
Київська духовна академія свідомості Крішни
Рада індійських підприємців в Україні – компанія «Indrayani Overseas»

Велика подяка всім за участь і подальших успіхів в такій важливій справі.

Більше проєктiв

Відвідайте нашу сторінку в Facebook