Міжнародна фотовиставка «Кольори Індії»

Міжнародна фотовиставка «Кольори Індії»

22 січня – 2 лютого 2020 у Музейно-виставковому центрі «Музей історії міста Києва» відбулася міжнародна фотовиставка «Кольори Індії», присвячена 70-річчю Дня Республіки Індія.

Вперше в цій виставці брав участь відомий індійський фотограф та журналіст Капіш Гаур, а також народний художник України Юрій Камишний та київський фотограф Геннадій Кравець.

Фотографії Капіша Гаура присвячені таким темам як визначні місця Індії, вулична фотографія, повсякденне життя мешканців країни.
Юрій Камишний, який проїхав Індію з півночі на південь і зі сходу на захід, – не перестає дивувати своїм поглядом на обличчя індійців, їх відкритість, доброзичливість і виразність очей.
Геннадій Кравець, київський журналіст-міжнародник, в своїх фотографіях відображає чудові краєвиди місцин, пов’язаних з перебуванням Миколи Реріха в Індії.

КАПІШ ГУАР виріс і живе в Нью-Делі. Має дві освіти: бакалавр політичних наук та фотограф. У 2015 р. отримав професійну нагороду за репрезентацію обличь мешканців сучасної Індії. У 2017 р. – нагороду від уряду Індії та увійшов до десятки індійських фотографів, які найбільш привабливо зображають рідну країну.

ЮРІЙ КАМИШНИЙ народився у 1962 р. в Житомирі. Закінчив Житомирську художню школу, Одеське художнє училище ім. Грекова. Член Національної спілки художників України з 1992 р., Міжнародної спілки художників під егідою ЮНЕСКО, Міжнародної професійної спілки художників, народний художник України з 2016 року.

Метою виставки «Кольори Індії» було показати красу, історичну цінність та силу людського потенціалу сучасної Індії, зацікавленість і прояв інтересу до цієї древньої країни з боку громадян України.

Виставка пройшла в наступних містах України: Дніпро, Київ, Чернігів, Житомир, Вінниця, Одеса, Полтава.

Більше проєктiв

Відвідайте нашу сторінку в Facebook