Фестиваль Здоров’я на честь 30-річного ювілею Товариства

Фестиваль Здоров’я на честь 30-річного ювілею Товариства


Фото з лекцій

 


Фото з урочистої частини


18 та 19 вересня ГО «Товариство «Україна-Індія» провела унікальний фестиваль здоров’я, на території затишного кафе на деревах “Скворечник” (метро Гідропарк)

Висококласні фахівці з аюрведи, йоги, масажу – поділилися своїми доступними секретами, як взагалі не хворіти, молодо виглядати, бути енергійними, соціально реалізованими, умиротвореними та життєрадісними.

Почесними учасниками нашого фестивалю були:
Вену Шишья Кумар – спадковий лікар аюрведи, засновник клініки “Шива-Аюрведа” в Індії.
Міра Мохан – лікар аюрведи, викладач йоги та навчальних курсів підвищення кваліфікації для йогів.
Махавір Свамі – ведичний монах, саньясі.
Володимир Ничипорук – заслужений лікар України, реабілітолог вищої категорії, почесний робітник фізичної культури та спорту, засновник школи масажу Володимира Ничипорука.
Олег Торгало – експерт з аюрведи, засновник бутіку Роса-Фарм та інтернет-порталу здоров’я Роса-ТВ.
Юрій Авраменко – лікар аюрведи з 20-річним стажем.
Світлана Авраменко – лікар офтальмолог з 35-річним стажем, практикуюча методи аюрведи.
Радха Гірі – голова асоціації гімалайської йоги.
Юлія Григорова – викладач йоги, автор книги “Йога для жінок”.

Серед урочистих гостей, які привітали наше Товариство з ювілеєм та поділилися своїми враженнями, були: представники Посольства Панкаж Шарма (Другий Секретар Посольства з питань культури) та Юлія Каретник (асистент з питань культури), Володимир Ничипорук (один із засновників Товариства, двічі Голова правління Товариства, Почесний голова Товариства), Валентина Устінова (Почесний член правління, засновниця, відповідальний секретар Товариства з дня заснування і до цього року), Рам Данге (член правління, індійський експат, з 2017 року зам-голови Товариства), Ігор Бакаєв (член правління та активний член Товариства зі стажем більше 15 років), Ксенія Суслова (член правління), Ольга Лукаш (шановний партнер Товариства, президент Всеукраїнської асоціації індологів), Вену Шишья Кумар (почесний учасник, спадковий лікар аюрведи) та Олег Торгало (Голова правління Товариства).

На території фестивалю працював ярмарок з різноманітними товарами – для здоров’я, здорового харчування, для тіла, прикраси з каміння, екзотичні та езотеричні товари.

В суботу, на урочистому відкритті, зачаровували творчі виступи: мантри під гітару (Стефанія Бродська) та традиційні індійські сольні танці (Ольга Мішра та Давід Сурешвар). А завершили цей день сприятливим ведичним ритуалом, який називається яг’я.

Компанія «Gala Foods» пригощала гостей смачним вегетаріанським пловом, який приготував запрошений кухар з Індії.

Головним спонсором нашого фестивалю виступила компанія ROSA-PHARM.

Не дивлячись на різке похолодання та дощ, який йшов час від часу, на фестивалі була тепла та затишна атмосфера. Дякуємо всім, хто не злякався погоди та був з нами ці дні. Та до зустрічі на наступних заходах!

 


Фото наших гостей

 

Більше проєктiв

Відвідайте нашу сторінку в Facebook