Перетворення столиці Індії в «глобальне місто»

Головний міністр Нью Делі запускає ініціативу по перетворенню столиці Індії в «глобальне місто».

Ініціатива отримала назву “Делі@2047” та спрямована на створення партнерських відносин уряду індійської столиці з корпораціями та групами громадян для розробки політики та стратегій розвитку міста. Сектори для розвитку включають громадську інфраструктуру, транспортну мережу, управління твердими відходами та боротьбу із забрудненням повітря.

“Делі повинен бути перетворений в глобальне місто. Ми повинні підготувати дорожню карту, яка стосується нашого бачення того, яким ми бачимо Делі в 2047 році – коли країна завершить 100-річчя незалежності … Ми повинні ставити як короткострокові, так і довгострокові цілі. Довгострокові цілі включають збільшення доходу на душу населення, щоб відповідати рівню Сінгапуру, який бере участь в боротьбі за проведення Олімпійських ігор. Такі цілі, як безперебійне постачання водою, повинні бути досягнуті негайно”, – сказав головний міністр Нью Делі Арвінд Кеджрівал, виступаючи на відеоконференції, яка транслювалася в прямому ефірі.

Представляючи бюджет в асамблеї Делі, міністр фінансів індійської столиці Маніш Сісодія вказав, що за прогнозами до 2047 року населення Делі досягне 32,8 мільйона чоловік. “Ми повинні створювати інфраструктуру, враховуючи цю цифру”, – сказав Сісодія.

Джерело

Пов'язані пости

Відвідайте нашу сторінку в Facebook