Обрання нового голови Товариства

14 березня 2021 року відбулись звітно-виборні збори Громадської організації «Товариство «Україна-Індія», якій в липні цього року виповнюється 30 років.

Зі звітною доповіддю виступив Ничипорук Володимир Іванович – засновник, нинішній голова Товариства. Після позитивної оцінки роботи він запропонував обрати новим головою Торгало Олега Леонідовича, його заступника с початку 2020 року.

Пан Олег – людина закохана в Індію, в її багатогранну культуру, філософію, він пов’язаний з Індією і своєю підприємницькою діяльністю. Саме пан Олег привніс в роботу нашої організації новий і такий потрібний в пандемічний час напрямок, як АЮРВЕДА.
Заходи, ініціатором яких був Олег Леонідович, об’єднували в собі і виставки, і йогу, і танці, і лекції з аюрведи, ведичної культури, природні лікувальні аюрведичні засоби, спрямовані на покращення фізичного і психічного здоров’я людей.

Одноголосно була сприйнята кандидатура Торгало Олега Леонідовича на посаду Голови Громадської організації «Товариство «Україна-Індія».

 

Фото – актив Товариства.
Зліва направо перший ряд: Валентина Устінова, Олег Торгало, Володимир Ничипорук.
Другий ряд: Алла Мукшименко, Наталя Калашнікова, Людмила Ничипорук, Оксана Суслова, Рам Данге, Ігор Бакаєв, Тетяна Шарма, Леонід Глущенко.

Пов'язані пости

Відвідайте нашу сторінку в Facebook