Індійські компанії в числі переможців конкурсу ООН «Кращі малі підприємства»

Три індійських підприємства увійшли в число переможців глобального конкурсу Організації Об’єднаних Націй «Кращі малі підприємства», які пропонують ефективні рішення для поліпшення доступу до здорової та екологічно чистої їжі.

З Індії переможцями стали Edible Routes Private Limited, Oorja Development Solutions India та Taru Naturals.

Компанія Edible Routes забезпечує доступ до натуральних місцевих і свіжих сільськогосподарських продуктів. В рамках її бізнес-моделі городяни отримують доступ до фермерських ділянок в межах години досяжності, які здатні обслужити 220 сімей. Освітні курси та семінари компанії вчать людей вирощувати власні продукти харчування.

Oorja реалізує проєкти в сферах сталого сільського господарства та поновлюваних джерел енергії. Компанія фінансує, встановлює та обслуговує сонячні енергетичні системи для використання в сільському господарстві, та надає фермерам доступні і надійні послуги зі зрошення, фрезерування та охолодження з метою переходу з дизельного палива на сонячну енергію.

TARU Naturals and Organics – це масовий рух, що об’єднує 10 000 племінних і дрібних фермерських господарств по всій Індії; мережу справедливої торгівлі, що з’єднує фермерів з ринками здорової, чистої та органічної продукції. Метою компанії є побудова самодостатньої екосистеми виробничо-збутового ланцюжка для сільськогосподарської продукції.

Джерело

Пов'язані пости

Відвідайте нашу сторінку в Facebook