e-Rupi – спеціальне рішення для цифрових платежів

Ініціатива e-RUPI стане однією з програм, запущених протягом багатьох років, щоб обмежити точки дотику між урядом і бенефіціаром державних пільг і “забезпечити, щоб вигоди досягали передбачуваних бенефіціарів цілеспрямованим і захищеним від витоку способом”, йдеться в заяві канцелярії прем’єр-міністра.

e-RUPI – безготівковий та безконтактний інструмент для цифрових платежів. Він діє як електронний ваучер на основі QR-коду або SMS, яке відправляється на мобільні телефони користувачів.

e-RUPI з’єднує спонсорів послуг з бенефіціарами та постачальниками послуг цифровим способом без будь-якого фізичного контакту. Це також гарантує, що оплата постачальнику послуг буде проведена тільки після завершення транзакції.

Механізм одноразової оплати e-RUPI дозволить користувачам викупити ваучер без карти, додатків для цифрових платежів або доступу до інтернет-банку у постачальника послуг.

Платформа e-RUPI була розроблена Національною платіжною корпорацією Індії (NPCI) на платформі UPI у співпраці з Департаментом фінансових послуг, Міністерством охорони здоров’я і соціального забезпечення сім’ї, та Національним управлінням охорони здоров’я.

Джерело

Пов'язані пости

Відвідайте нашу сторінку в Facebook