Брати-байкери з Бангалора стали водіями швидкої, щоб допомогати пацієнтам з COVID-19

Поки Індія бореться з другою хвилею COVID-19 – прості люди по всій країні допомагають іншим, що зазнали лиха. Серед них два брата-байкера з Бангалора, Муртаза Джунаїд і Мутіб Зохеб, які добровільно працювали водіями машин швидкої допомоги.

«Я бачив кадри, на яких люди бігали від лікарні до лікарні, а ліжок і кисню не вистачало. Я бачив біль людей. Я не хотів сидіти склавши руки та скаржитися, тому ми почали волонтерство», – сказав Мутіб Зохеб. «Коли ми подорожуємо по Індії та сусіднім країнам на наших байках – нас навчають евакуації. Ладакх знаходиться на великій висоті. На рівні насичення ми також використовували оксиметри та перевіряли фізичний стан гонщиків. Ми використовуємо ті ж інструменти та отримуємо аналогічний досвід перевірки пацієнтів і надання їм першої допомоги».

Він також додав, що останні три тижні вони працювали волонтерами в якості водіїв машин швидкої допомоги: «Раніше люди возили пацієнтів на двоколісних транспортних засобах і автомобілях, тому що вони не могли дозволити собі швидку допомогу».

Зохеб також закликав людей працювати волонтерами та допомагати людям, що зазнали лиха.

«Це потреба часу. Ми скористалися можливістю, щоб допомогти людям на місцях. Перетворення хвилююче. Ми можемо або дивитися, або щось зробити. Ми вирішили робити», – сказав Джунаїд.

Згідно з офіційними даними, опублікованими у вівторок, в Індії за останні 24 години було зареєстровано 263 533 нових випадки зараження COVID-19. По країні зареєстровано 3 353 765 активних випадків COVID.

Джерело

Пов'язані пости

Останні Проєкти

Відвідайте нашу сторінку в Facebook