Астрологічний прогноз на вересень 2021

Молодий Місяць 7 вересня 2021 року та транзитні ситуації.
У вересні значно зростає значення Меркурія, логіки та порядку взагалі, зокрема логіки справедливості, – цінності та пріоритети, які будуть домінувати в найближчі 5 місяців – до наступної ретроградності у Водолії. Поступово все ясніше та ясніше позначає свої наміри Марс, який на наступні два місяці набуває роль лідера.

У соціальному полі проявляються процеси, які довго дозрівали, ситуації повторення, циклічності, які проявляють або закономірно визрівший результат, або можливість еволюційного переходу на новий рівень. Це все прямо пов’язане з можливістю встановлення “правильних” комунікацій. Тут важливе збереження “внутрішньої правди”. Ситуація схиляє до того, щоб зробити серйозне та велике діло, яке призведе до значних змін.

На користь може піти не тільки допомога, але навіть пряма протидія, якщо ясно бачити мету.

Безвідмовна конячка, Діва, найчастіше грає ролі другого плану, і навіть Молодий Місяць з Марсом 7 вересня – це вказівка на можливість добряче потрудитися та навести порядок, і особливо це стосується першої декади вересня. Наводити порядок і організовувати речі.

До речі, точне з’єднання Сонця та Марса потрапить вже на майбутній Молодий Місяць (7 жовтня), а зараз Сонце буде весь місяць наздоганяти Марс … Плутон у Козерозі (структура, менеджмент) та Уран у Тельці (оформлення, задум) служать додатковими опорами/ підказками для того, що можна назвати інноваціями.

Точка Молодого Місяця пов’язана з ретро Юпітером через Раху та Ліліт – кармічно обумовлене обмеження (соціальні ритуали, інерція мислення), які чинять опір віянням Нового Місяця.

Надзвичайно важливими та змістовними виявляються перші три дні після Молодого Місяця. Місяць по черзі проходить через з’єднання з Марсом, Меркурієм і Венерою. Сфера дуальності, встановлення та прокачування партнерства, можливості співпрацювати, загального продовження.
Обставини першої половини місяця з великою ймовірністю створюють якесь замішання, де головним питанням стоїть те, як інтерпретувати події в складній ієрархії системи відносин.

Логіка реакцій повністю залежить від того, як ми розуміємо/ інтерпретуємо те, що відбувається. Може корисним виявитися екскурс в минуле, де можуть виявитися підказки про те, як знайти ефективне рішення, скласти в цілісну картину розрізнені пазли та перипетії складних соціальних ритуалів, що накладають жорсткі рамки “дозволеного”. Загальний напрямок – участь у союзах, угодах, створення соціального порядку.

У контексті року Молодий Місяць в Діві не подає скільки-небудь принципових змін, а швидше логічно продовжує сюжети серпня, забезпечуючи зв’язність і обростання конкретними деталями загального сюжету. При цьому присутня опора хіба що на творчі плани, так як опоненти та партнери (Нептун в Рибах) в цей час займають невизначену позицію, надаючи змогу самостійно шукати баланс і критерії рівноваги.
І далеко не факт, що знайдені рішення будуть задовільними (в загальному партнерстві). Швидше навпаки, Венера переходить 11 числа в знак Скорпіона, де зустрінеться до 23 вересня з опозицією Урана, і це може бути випробуванням принципів на міцність. Інтенсивні процеси відновлення, за якими не встигає розум спостерігача, дещо зменшують темп, і на деякий час навіть включається задній хід (Уран і соціальні планети в ретроградному русі), і ця пауза дає можливість вирівняти перекоси, усунути дисонанси та суперечності.

Ще один драйвер ситуацій вересня – це Повітряний тригон, що намічається на початку місяця та затверджується вже в жовтні (разом з ретро Меркурієм) – соціальні віяння, ідеї запускають нові конфігурації в суспільстві, можливість об’єднання навколо нових/ старих центрів активності.

Якщо в першій половині вересня ще використовується ввічлива мова натяків і дипломатії, то ближче до кінця місяця енергетика діалогів і суперництва стає все більш і більш емоційною, та налаштованою на конфліктні сценарії. Але саме до 22 вересня вогненна природа та вольові аспекти в діяльності ослаблені, що з одного боку – не сильно напружує, а з іншого – дозволяє включати раціональне осмислення зв’язків, домовленостей, можливих шляхів продовження на тлі конфліктного розмивання колишнього порядку. Ну а після 22 вересня подієві потоки набувають загострення пристрастей, необхідних для драматичних змін у житті.

Протистояння Сонця та Нептуна протягом вересня, з одного боку знижує напругу, згладжує протистояння та привносить в потік життя глибину, неквапливість і часточку краси. Під впливом цієї анестезії можна потрапити під ілюзію «в Багдаді все спокійно ..», що, загалом, не описує реальний стан справ.
Щоб виявити реальні тенденції у відносинах/ партнерстві/ суперництві варто звернути увагу на соціальні ритуали та довгострокові протистояння (оформлення дій і вчинків – під яким соусом це відбувається).

Причини розбіжностей, що виникли, швидше за все знаходяться в більш високих сферах, ніж це може бути видно з першого погляду. Про це скажуть стійкі конфліктні схеми. Вони не можуть складатися випадково. Сенс повторних ситуацій для партнерів різний. Чим складніша ситуація конфлікту в партнерстві, тим більш потужний енергетичний канал можна створити на його основі. Але це завдання не для одинаків, а для пов’язаних спільними принципами та структурно-оформлених колективів.

Повний Місяць – пік чутливості, можливих непорозумінь.
24-29 – вплив Урана та Раху, період перехідних сюрпризів, нестабільності.

Повний Місяць у Накшатрі УттараБхадрапада (21) – явно проявляє початок ситуації пружини, що розпрямляється. І дія цієї “пружини” досить тривала, – близько двох місяців, протягом яких Сонце йде разом з Марсом. Але вплив Повного Місяця невеликий період, тривалістю близько двох тижнів.

Що слід мати на увазі – нічого принципово нового не варто очікувати. Всі вихідні дані для подій вже присутні на ігровому полі. 27 числа Меркурій стає ретроградним – до 18 жовтня, Марс при переході в Ваги (15) втрачає рішучість і стає в залежність від різного роду умовностей. Громадські та колективні процеси, щоб продовжувати якусь лінію, мають тенденцію об’єднуватися заради плідної дії, подолання негативу. Тенденція відверто висловлюватися з приводу умов, що склалися, може бути позитивною, якщо це зворотний зв’язок.

Віталій Бердник (с)
Прогнози, Консультації, Навчання
Консультація – Астро-клуб (lila-astro.club)

Пов'язані пости

Останні Проєкти

Відвідайте нашу сторінку в Facebook