Астрологічний прогноз на січень 2022

Молодий Місяць, що відбувається у Козерозі, органічно притаманний тому шару реальності людської культури, де існують шаблони поведінки та соціальні стандарти, де приймаються рішення про цілі та методи їх досягнення. Тут міститься енергія духу, боротися та відстоювати ці цілі, стверджувати свою правду.

Багато сенсів з того, що зараз болить і трансформується, усвідомлюється через ретроградну Венеру.

З одного боку – саме тут відбувається важлива робота на глибинних рівнях, що ледь усвідомлюються, де визначається що цінно, а що ні.

А з іншого – її поєднання з Плутоном, це фактор напруги та невпевненості, який присутній в атмосфері з приводу того, що багато колишніх правил та звичних стандартів перестали працювати. І здається, що сам процес життя втратив керівництво та рухається хаотично, втратив орієнтири та людяність.

Така зараз емоційна вібрація, пов’язана зі станом Венери. І таке становище Венери зберігатиметься протягом перших двох місяців нового року. Момент, який підходить для усвідомлення, або більш прагматично – для аудиту минулого.

Підходящий момент для того, щоб визначити, що конкретно потребує корекції, – це 8-10 січня (з’єднання Сонця та Венери). Це час, коли у відносинах/поверненнях може бути поставлене питання ребром. Коли можуть визначитися нові погляди на обставини, критерії, програми дій.

Можна навіть стверджувати, що всі принципово важливі рішення та напрямки, в якому розвиватимуться події року, будуть визначатися саме у ці перші два місяці. І в основному – на емоціях, керуючись симпатіями та антипатіями.

А січень у цьому сенсі – дає інформацію до роздумів. Тому виявляється важливим слухати, дивитися та “мотати на вус”, благо Меркурій у цей час ретроградний, і багато чого відкривається з іншого, можливо незнайомого боку.

Ставки та напруга у владних структурах великі, і тут з великою ймовірністю можна очікувати сутичок і боротьби за свої варіанти майбутнього та бажаних змін, як у програмах, настроях, так і у рядах керівних команд.

Як варіант – виникає перешкода у справах, просуванні проектів, яка вимагатиме значного часу (близько місяця) на реорганізацію, доки Меркурій “петлятиме”. У цей час можна не надто вірити обіцянкам і “планам дій”.

У цілому нині – розвиток йде у бік організації справ на новий лад. Зрозуміти, що з чим треба з’єднати та чим мотивувати. Оновлений порядок проявляється через відбиток/пам’ять про конфлікт (Сатурн-Уран), що може означати застарілий системний конфлікт поколінь. Який сильно зав’язаний на тему ресурсів, добробуту та фінансової політики.

Символічний розклад сценарію січня починається із зустрічі Місяця з ретроградною Венерою (давні знайомі, кохання, колишні, питання дітей тощо, необхідність подбати), це перший аспект Місяця після Молодого Місяця 2 січня у Козерозі. Далі Місяць зустрічається із Плутоном.

Для Венери наступним є згоряння у променях Сонця, а потім – зустріч із Марсом. Це момент програмування, закладання принципової програми року, встановлення цілей, можлива зустріч союзників.

Сценарій закладається бойовий і налаштований на конфлікт, і на досягнення будь-якою ціною. До речі, ціни з переходом Юпітера в Риби обіцяють стрімке зростання.

По всіх цих взаємодіях можна сказати, що на людей Венеріанців, а також Козерогів, очікує період, насичений інтенсивними переживаннями. Деякі дуже важливі елементи упорядковуються. Цей Молодий Місяць по аналогії можна порівняти з важливістю, коли у житті необхідно приймати рішення про серйозну хірургічну операцію. Сторона Плутона – дає глибоке настроювання на колективність, яка може привернути увагу оточення до “прозріння”, тверезого та чіткішого розуміння.

Проби та помилки в союзах. Вибудовування союзу – це, окрім ризику та розрахунку, ще й прояв комплексів та потреб. Що ми шукаємо у ньому? Ретро Венера дає нам таку відповідь у вигляді розміщення зовнішніх обставин. Шукати союзу за часів боротьби – цілком нормальне явище. Тут виснажується енергія партнера (союзника), і це може бути жертва в альянсі.

Порівняно з двома попередніми новолуннями у знаці Козерога (у попередніх роках), нинішнє є більш простим і не таким напруженим, хоч і пов’язане з проявом бойового духу, настрою боротися.

Молодий Місяць відбувається на одній хвилі з Ураном і в одному знаці з ретро Венерою та Плутоном, Уран взагалі грає у січні особливу роль. Він служить точкою виходу, несподіваним результатом протистояння. Щось подібне до досягнення критичної маси. Остання соломинка ламає спину верблюду. Або ще – коли запропоновано для вибору два варіанти, все реалізується за непередбачуваним сценарієм, за третім.

У карті Молодого Місяця помітну роль грає 1 градус (відкриттів і початків), і це не тільки новий рік. Меркурій і Юпітер, Вузол, що сходить, – все в 1 градусах, і вказують на динамічний і перспективний, хоча і суперечливий шлях, який відкривається. Початок нових тем, важливих зустрічей та знайомств. Можлива об’єднуюча тема – “як разом плисти проти течії”.

У Меркурія – зустріч із Сатурном (господарем знака, строгим контролером), а у Рибах потенційно намічається зустріч двох господарів знака, Юпітера (соціального та гуманітарного) і Нептуна (езотеричного).

І нарешті ще одна зустріч, майже романтична, Марса та Венери, намічається до кінця місяця. У зв’язку з тривогами з приводу зростаючої напруженості – перехід Марса у Козеріг, звичайно, підвищує градус усіх хронічних протистоянь. А поєднання з Плутоном у лютому взагалі не залишать обставини у колишньому стані. Намічається кілька крутих рішень і комбінацій, які розрулюватимуться всі місяці до 2023 року.

Марс зближується з ретро Венерою (що йде від Плутона) і тут мається на увазі не лише майбутнє з’єднання (у 16 градусі), а й розворот, нова програма. Існує велика ймовірність того, що тема цієї інгресії значною мірою обумовлена фінансовим ресурсом. Тобто Марс боротиметься та просуватиме якусь «грошову амбіцію» у пошуку свого ресурсу. Градус Сонця цього дня пов’язаний із несподіванками. Можлива найближчим часом поява лідерів, які ініціюють встановлення нових трендів. Головний критерій – ефективність.

Віталій Бердник (с)
Прогнози, Консультації, Навчання

Консультація – Астро-клуб (lila-astro.club)

Пов'язані пости

Відвідайте нашу сторінку в Facebook