Астрологічний прогноз на грудень 2021

Грудневі транзити та фіксація на “головному”.

Грудень, як місяць Затемнення позначає певну знакову віху року, коли вісь Місячних Вузлів змінює знаки. Трендом стає фіксована реальність Скорпіона-Тельця та за певними знаковими подіями це можна буде відчути.

Неспокійно-мінлива обстановка, що супроводжувала нас протягом півтора року, йде і настає сувора фіксована реальність. З іншого боку, все стає набагато простіше та наочніше. Ставки зроблено, карти розкрито, маски – зірвано, ультиматуми – пред’явлено. Тепер слова мають стати справами.

Сенс вичікування був у тому, щоб зібратися з силами для великої справи, яка ось уже й настає, але це вже справи наступного року. Нині ж актуальні організаційні моменти.
Зібратися з силами для дії — це об’єднуватись, бо одна людина це завжди обмежений ресурс. Нині головний ресурс у моменті – людські зв’язки. Особливо старі, надійні, усталені.

Стійкість – це правота, принциповість (відданість). Саме вона все (і всіх) розставить на свої місця. Активний і набираючий швидкість Юпітер сприятиме встановленню/розширенню соціальних зв’язків «по горизонталі», в широту. Ключ – неформальне поєднання людей для плідної спілки.

Чотири найяскравіші астрологічні фактори діють і створюють грудневу погоду.

Перший – інформативний, включається у перші дні місяця, коли Меркурій іде разом із Сонцем. Це важлива інформація, яка потребує осмислення, зміни позицій, рішень.
4 грудня ще додатково акцентується на ситуації Сонячного затемнення.

Другий астрологічний чинник пов’язаний із конфліктом Сатурна та Урану. Цей аспект (квадратура), що протягом року вже складався двічі (суперечності між консервативною та радикальною моделлю), набуває часом ексцентричних форм, які ми й спостерігаємо. Вони символізують піки системної кризи.

Третій астрологічний чинник пов’язаний з активізацією та приборканням Марсу.
«Активізація» – тобто конфлікт з Юпітером йде по наростаючій у першій декаді місяця, а його «приборкання» – поєднання з Кету в другій. І про це можна сказати дещо докладніше…
Справа в тому, що якщо Марс – це меч, то Кету – це піхви, блокування. Іншими словами, агресивні плани на цей час можуть бути відстрочені, конфлікти – налагоджені та взяті під контроль. Можливо, таке рішення не остаточне, але ситуація Сонячного затемнення вносить такий тренд зупинки на найближчі пару місяців.

І четвертий чинник, що найбільш довгограючий. Венера з Плутоном утворюють щільне з’єднання практично на весь грудень, і знаходяться в одному градусі – 11 грудня. 26 градус Козерога пов’язаний із встановленням моральних та етичних цінностей. Це вплив гальмування, що прямує вглиб, на ретельніший розгляд деталей, які інакше могли бути пропущені.

Тема відверто магічна, окультна, в якій може бути задіяне велике напруження пристрастей і проявитися врешті-решт на фізичному плані у вигляді радикальної трансформації, зміни позицій, у тому числі й щодо здоров’я та цінностей, установок. Трансформація та імунітет тут зустрічаються, щоб організуватись у новий Козерожий закон.

Натхнення разом із правильним настроєм (Нептун) та рішуча боротьба, дія (Марс), можуть створити те, що здається неможливим.

На соціальному рівні комбінація Венери та Плутона пов’язана з обмеженням/ придушенням особистих свобод, темою суспільного перевиховання. Досить помітити, що у картах двох тоталітарних режимів – СРСР та Німеччини зразка 1933 року, ці дві планети були в опозиції (Венера у Козерозі, Плутон у Раку). Нинішня ретроградність Венери готує культурні моди та тренди на найближчі два роки, і в цьому сенсі вони тяжіють до суворості (Козеріг) та виявленні/оформленні та реалізації глибинних потреб (Плутон) менеджменту, системи управління.

На побутовому рівні – фатальні уподобання, які зовсім не схильні до легковажності, зіткнення з агресією, насильством. Драматичні розставання та безповоротні втрати вчать смиренності.
Результатом розвитку любовних сюжетів зараз може бути духовна трансформація.

На низькому рівні може бути примітивна любовна магія, привороти, прагнення контролю за оточуючими, близькими тощо.

Протягом грудня Сонце пройде двома накшатрами – Джйотштха та Мула, які вважаються найскладнішими, та уособлюють у своїй послідовності стик водної та вогненної стихії (Ганданта), складний перехід від характеру Меркурія до Кету.

Першу половину місяця Сонце проходить транзитом накшатрою Джйоштха, в межах якої відбувається і Сонячне затемнення. Накшатра ця має різкий характер, управитель – Меркурій, опікується адвокатами, старійшинами, людьми гуманітарного та філантропічного спрямування.

Однак шакті (сила) цієї накшатри спрямована на завоювання, оволодіння умовами, зосередженням сил для рішучої дії. 18-а за рахунком (нумерологічне значення теж має власний сенс), вона нехтує близьким заради віддаленої мети. Події розгортаються таким чином, що поєднують людей навколо головного. Зазвичай проблеми та труднощі тут перебільшуються.

Другу половину місяця Сонце долає вже в межах накшатри Мула (19), під керівництвом Кету. Мула означає корінь. Божество – Алакшмі, Нірітті несе в собі руйнівний початок, але це в чомусь схоже з хірургією. Руйнуючи, Нірітті витягує коріння, причини недуги. Тому час підходить для дослідницької роботи, аналізу прихованих сфер.

Кету – один із показників минулої карми, допомагає збирати та осмислювати інструменти (з минулого), які потрібні для здійснення цілей. Діяльність – ставити запитання… Наприклад – шукати родове коріння, причини. Увага привертає все приховане. Спадкові хвороби, ДНК, віруси тощо – це теж ходить все під Мулою.

І в останніх числах місяця (з 27 грудня) Сонце у накшатрі Пурвашадха, під керуванням Венери. Ця яскрава Накшатра виявляє бойовий дух, лідерські принципи, що ведуть до успіху.

Віталій Бердник (с)
Прогнози, Консультації, Навчання

Консультація – Астро-клуб (lila-astro.club)

Пов'язані пости

Відвідайте нашу сторінку в Facebook