Астрологічний прогноз на 6-12 вересня

Другий тиждень вересня – взаємодія, а краще сказати конфлікт і зіткнення Венери та Плутона. Цей конфлікт легко відчути по загостреній емоційності, незадоволеності та нав’язливому бажанню щось міняти, особливо у всьому, що стосується колективних справ і простору.

Це ознака того, що назріла трансформація застарілих відносин/ союзів, порядку, уявлень і цінностей. Відчуття невблаганно переходять в майже фізичну потребу діяти. Вони підкажуть куди дивитися і на що звернути увагу. Таким чином, напередодні Молодого Місяця сама нагальна потреба – це зняти рожеві окуляри, побачити “як є”.

Протягом тижня, і особливо його першої частини, переважає гармонійне сприйняття реальності, навіть занадто гармонійне: всі потворності робляться непомітними або сильно згладжуються, завдяки союзу Венери та Юпітера. Реальність підсвічується в позитивному кольорі, що може ввести в оману. І тоді (знявши рожеві окуляри), можна виявити напрямок для дій і вихід, як в тому анекдоті про пильного індіанця, який сидячи на третій день в камері, побачив відсутність в ній четвертої стіни 

Іншими словами, Друзі – відкрийте очі! Життя щось постарається нам пояснити/ показати. І це “щось” найбільш чітко можна зрозуміти по образам, візуалізації, які несуть відчуття Нового, і проявитися через знаки стихії Землі (Тельця, Діви та Козерога).

6 вересня, понеділок – день важкий, і на поточному тижні є виправдання для даної приказки. День Місяця, пасивної природи, ще й перед Молодим Місяцем. Активність протипоказана. Легко запороти будь-яку важливу справу, і закон підлості тут працює на всю котушку. Треба звернути увагу на деталі та дрібниці. Від них може багато залежати, щоб побачити картину повністю, коректно підвести підсумки попереднього місяця та здійснити перехід в новий цикл в позитивному ключі.

7 вересня – вночі настає Молодий Місяць, і тому прямо з ранку можна відчути нове натхнення.
Молодий Місяць відбувається в точному союзі з Ураном – планеті еволюції. Це все те, що працює на самобутність, надихається потребою вільної дії, живого експерименту та новизни. У такому ключі пройде і весь місяць.

8 та 9 вересня – дні багаті на події. Меркурій, Місяць і Венера в знаці Терезів – створюють насичену творчими подіями та шансами атмосферу, важливі зустрічі.

10 вересня – Місяць з Венерою змінюють знак, обставини ускладнюються, стають більш екстремальними, і проза життя стає більш помітною. Але якщо у вас залишився надихаючий відбиток настрою від попередніх днів, то це натхнення може прикрасити та збагатити навіть атмосферу Скорпіона, в якій Місяць буде на вихідних.

11 вересня – субота в цьому сенсі надає трохи більше шансів, хоча і потребує обережності в поводженні з технікою та електрикою.

12 вересня – неділя, Місяць переходить близько полудня в Стрілець, де і зближується з Кету, – Спадний Вузол, що несе настрій вичерпання, закінчення, низ емоційної хвилі, Минулого.

Момент, який підказує – зараз найкращим рішенням буде відпустити, не втягуватися в суперечки та протистояння. Але це хороша можливість отримати Досвід, розрахуватися з боргами, можливо навіть кармічними. Може бути непогано для духовної практики, йоги і т.п.

Віталій Бердник (с)
Прогнози, Консультації, Навчання

Пов'язані пости

Останні Проєкти

Відвідайте нашу сторінку в Facebook