Астрологічний прогноз на 6-11 грудня

У період з 6 по 10 грудня конфлікт Марса та Юпітера дає безліч некерованих ситуацій, де надто багато збудження, лицемірства та агресії. Резонанс може проявитися у релігійних і соціальних сферах, у політичних суперечках, екстремізмі. Важко розслабитись.

6 грудня – Місяць зближується з Венерою та Плутоном (сполучення вночі), інтрига наростає.

7 грудня – конфлікт Меркурія та Нептуна створює неясності та двозначність, невизначеності у певній сфері. Першу половину дня Місяць без курса та планів, справи просуваються за інерцією.
Щось неясне, іноді підсвідоме та несвідоме заважає об’єктивності оцінок, ясному баченню. Можливо, це буде доступно для розгляду пізніше – не забудьте повернутися до цього.

8 грудня – Місяць йде від ранкового сполучення з Сатурном до Юпітера (сполучення завтра).
Зараз реалізується точний квадрат Марс-Юпітер, що може відзначати максимум напруги/навантаження. Вихід із сумнівів та розчарувань.

9 грудня – Місяць проходить по Юпітеру, і одне це робить цей день найвидатнішим серед інших цього місяця. Правда також у тому, що Місяць торкається непростих кармічних зв’язків, травм і мін уповільненої дії, які можуть спровокувати неадекватні дії. Конфлікт індивідуального та колективного.
Сонце в 18 градусі Стрільця торкається теми Закону, захисту та заступництва.

10 грудня – прийняття особистої відповідальності, уміння співпрацювати. Можна зіткнутися із вибірковістю пам’яті до особистих контактів (коли вигідно щось забути чи побачити у потрібному контексті). Місяць йде від Юпітера до Нептуна – великий вплив підсвідомості.

11 грудня – дії напоказ у пошуках соціального схвалюваного іміджу, які можуть залишатися навіть в уяві, у відриві від реального змісту життя. Мрії та плутанина – це наслідки відірваності від реального ґрунту під ногами. З боку психології – створюється момент, де опрацьовуються спокуси. Протест та перешкоди можуть бути сформовані внутрішніми установками у психологічному полі.

Типовий наступний сюжет в контексті відносин людина та світ – людина обманює весь світ і себе, потім бачить частину цього обману і перестає вірити, про всяк випадок, що б там не було, в тому числі й самому собі. Потім знову дурить самого себе і весь світ, а світ його.
На високому рівні відвертості/щирості можуть бути помітні навіть незначні спотворення істини, але цей режим життя може бути комфортним далеко не всім.
Самообман – соціальна аналогія анестезії, не помічати болючих тем..

Віталій Бердник (с)
Прогнози, Консультації, Навчання

Пов'язані пости

Відвідайте нашу сторінку в Facebook