Астрологічний прогноз на 4-10 жовтня

На цей раз перший жовтневий тиждень місяця одночасно є початком відразу двох циклів. Іншими словами, відбувається Молодий Місяць та з’єднання з Марсом, після якого обставини можуть розвиватися за новим сценарієм.

Тут з’являється та розвивається елемент несподіванок і напруги, який може дати довгострокові наслідки. І якщо цикл Молодого Місяця – довжиною в місяць, то Сонця та Марсу – дворічний.
Ось з цього і треба виходити при плануванні справ на тиждень, і до того ж мати на увазі, що планування на ретро Меркурії – невдячна справа.

Плани можуть змінювати сенс, зміст і концепцію з кожним наступним днем. Спалення Марсу, як не дивно це звучить для вогненної по природі планети, може означати пріоритет політичних мотивів над військовими. Але в результаті з Марсом відбувається метаморфоза, потрапляючи в серце Сонця він стає магом, причому перебуваючи за Сонцем – саме чаклуном.

З’єднання Сонце-Марс відбувається з 5 по 8 жовтня, і, потроху відстаючи, Марс слідує поруч весь місяць. З’єднання жорстке, загострює та стимулює всі поточні питання, справи. Підвищує градус дискусій і суперечок, аж до конфліктів.
В атмосфері можуть бути присутніми вкрай суперечливі тренди… З одного боку – прагнення до самореалізації (тобто все зробити самостійно), проявляючи при цьому агресивність і активність, нетерплячість. А з іншого – Марс у Терезах дає здебільшого РЕ-активні ситуації, де треба відповідати та взаємодіяти.

4 жовтня – гармонійний день, що дозволяє зорганізуватися, згадати, знайти. Але так як це вже завершальні дні циклу, то доречні короткострокові справи, і в тому напрямку, який дозволить їх швидше завершити. Стратегія дня – оптимізація, відступ, закінчення.

5 жовтня – бажано взагалі не братися за важливі справи, особливо ті, які можна зіпсувати, наприклад – відносини, послання, кореспонденцію, заяви. Вони дадуть швидше негативний ефект. Градус Сонця пов’язаний з грою уяви.

6 жовтня – Молодий Місяць з Марсом і ретро Меркурієм… Несе потенціал великої енергії та соціальних звершень. Може бути зазначено початок важливих дискусій. Характерні відкриті заяви, ситуації, які виявляють гостроту суджень. Слова – яким судилося стати справами, нехай і не відразу…

7 жовтня, день цілком нейтральний, але сприяє тому, щоб прискорити обставини. Присутній потенціал поглянути на колишні проблеми свіжим поглядом, потенціал глибини та не банальних рішень.

8 жовтня Сонце все так же в з’єднанні з Марсом, Місяць в Скорпіоні створює опозицію з Ураном, що може реалізуватися у вкрай незвичайних поворотах. Конструктивні результати руйнівних сил. Стимул до нових досягнень.

9 жовтня Венера з Місяцем і з Кету, ретро Меркурій, що згорає, – принципово важлива інформація, що впливає на подальший розвиток подій. Можливість розчарувань і втрат (інформації в тому числі), порушень колишнього порядку. Можливі нагадування, зв’язки з минулим. Перешкоди та втручання в справи партнерства, домовленості, діалоги.

Цей день може виявитися тим, що несе найбільше смислове навантаження та наповнення на найближчі пару місяців, за винятком затемнення. Але і в цьому випадку ці події подібної природи. Тому варто включити увагу та звернути її на знаки, які зараз подає вам світ.

З’єднання Венера-Спадний вузол. День 30 гексаграми – несе якісь одкровення, настання Ясності щодо цінності, відносин і перспектив лідерства… Сонце переходить в накшатру Чітра, де звучить тема колишніх заслуг, репутації та їх трансформації в життєві досягнення.

Венера з Місяцем в накшатрі Анурадха – тема лідерства та послідовників. Не все може бути корисно, придивіться до мотивів партнерів. Не дуже вдалий час для з’ясування стосунків, хіба що остаточно їх вичерпати та поховати.

Складнощі можуть проявитися в узгодженнях – вибрати правильний момент, теми для обговорень, і взагалі з оцінкою ситуації. В хорошому варіанті – серйозні та глибокі теми, які допомагають розв’язати вузли. Це кармічне – можливо показує недолік визнання в минулому.

Віталій Бердник (с)
Прогнози, Консультації, Навчання

Пов'язані пости

Останні Проєкти

Відвідайте нашу сторінку в Facebook