Астрологічний прогноз на 27 вересня – 3 жовтня

27-28 вересня відбувається перехід – від третьої до четвертої, останньої, заключної чверті Місячного циклу.

Меркурій розгортається в ретроградний рух, захоплюючи своєю петлею накшатри Сваті та Хаста. Сонце на цьому тижні проходить саме накшатру Хаста, що живить енергію, спрямовану в русло експертності, особливо в закулісній діяльності.

Саме час, щоб зібрати шанси та направити наміри на досягнення заповітних цілей. Цілі тут досягаються здебільшого за рахунок угод і компромісів.
З огляду на те, що Меркурій розгортається, є велика ймовірність того, що теми та шанси не є чимось новим. Це скоріше запрошення до перегляду того, що перестало відповідати вимогам часу.

По темі цих Місячних стоянок можна припустити, що майбутні зміни в позиціях і оцінках сильно торкнуться переговорних і партнерських питань. Особливо все те, що пов’язане з довгостроковими проєктами, організацією і збутом, грошовими темами в найбільш широкому сенсі, визнанням заслуг, оцінок репутації, професійним наповненням.

Актуальна тема – межі можливого, безпечні обмеження.

Ця ретроградність Меркурія зачіпає період – починаючи з останніх чисел вересня та до середини жовтня, і як би ненав’язливо підказує – треба щось міняти. Хоча вже в жовтні, швидше за все, це будуть не підказки, а наполегливі вимоги.

29 та 30 вересня виникають прекрасні шанси на примирення та відновлення відносин. Якісь колишні дії і вчинки можуть бути розкриті в новому світлі, і досягнуте більш глибоке розуміння.

Це може бути прекрасний період для терапії, духовних практик, музики, творчо заряджений період для людей мистецтва.

Але з іншого боку ці два дні досить стресові, тому що змушують щось переглянути та переоцінити.

1 жовтня, п’ятниця, Місяць у знаці Лева починає новий відлік і заодно збирає результати та нагороди за місяць. Якщо говорити про результати у Леві – це завжди щось на зразок премій, оплесків або на худий кінець – поплескування по плечу.

Планети збираються в ефектну конфігурацію, яка посприяє тому, щоб енергійно підвести до плідного завершення якісь процеси.

Актуально – питання безпеки, основи незалежного існування.
Девіз цих днів – Терапія (Виправлення) повинні бути практичними.

2 та 3 жовтня – з цим днем можуть бути пов’язані якісь розрахунки та очікування, і він справді важливий в організаційному сенсі, важлива віха в сенсі отримання зворотного зв’язку, зрозуміти причини і контекст того, що відбувається.
Причому, питання узгодження та розуміння можуть представляти складність, оскільки переважає індивідуалізм і велика сила інерції, існуючих уявлень. Та ще й останні дні циклу, тому актуальне завдання – не відсвічувати та не потрапляти під гарячу руку.

Віталій Бердник (с)
Прогнози, Консультації, Навчання

Пов'язані пости

Останні Проєкти

Відвідайте нашу сторінку в Facebook