Астрологічний прогноз на 25-31 жовтня

На цьому тижні Сонце в накшатрі Сваті привносить в життя ідею симбіозу, реактивного руху, який відбувається під зовнішнім тиском. Вайю – вітер змін, божество цієї накшатри, створює життєві сюжети в дусі “Віднесених вітром”, коли великі дисбаланси служать причиною настільки ж масштабних рухів.

Сонце зближується з ситуацією конфлікту та одночасно – несподіваною та унікальною можливістю (на початку тижня і десь до п’ятниці). Ключ до успіху – свобода від шаблонів, яка дозволяє використовувати шанси, що надаються.

25 жовтня союз Юпітера, Марса та Місяця в знаках Повітряної стихії створює живу динаміку подій, яка обумовлена раніше прийнятими рішеннями. Багато що переглядається та змінюється, і тому одночасно може бути відчуття перевантаження і драйву для дії, ентузіазму. Дещо реально прогнило та вимагає термінового втручання.

26 жовтня Місяць у Раку – ситуації, що проявляють необхідність турботи та контролю, взяття відповідальності, зустріч з незрілістю і неготовністю. Відбувається це на тлі емоційної нестабільності, безпідставних фантазій, труднощів розпізнання почуттів. Легко потрапити на сумнівні пропозиції.

27 жовтня Місяць все ще в знаці Рака. Тема дня – зіткнення Впертості та Авантюризму.
Один з викликів дня – мінливість, розсіяна увага, відчуття дисгармонії, незадоволеності. З великою ймовірністю це транзитні впливи, які можна перечекати як погану погоду – до кінця місяця. Сонце зближується з контролюючим поглядом Сатурна. Гексаграмма дня – 59 – розсіювання жорсткості та обмежень.

28 та 29 жовтня Місяць у знаці Лева піднімає непрості теми, які вимагають рішень з соціальних аспектів і відносин. Градус Сонця пов’язаний з пошуком можливостей.

Конфлікт Сонця та Сатурна в ці дні перешкоджає самовираженню, ускладнює життя і ставить підніжки. Але, деяким чином, Юпітер згодом це компенсує або відкриє позитивну сторону труднощів. Перешкоди в професії і відносинах можна подолати наполегливістю, зверненням до доброї волі.

30 жовтня аспект Сонця та Сатурна стає точним, і в деякому сенсі цей день може стати “моментом істини”. Зверніть увагу на число 8 … Це градус аспекту та гексаграмма дня, може бути підказкою. Тема гексаграми – наближення, наведення порядку.

31 жовтня Місяць у знаці Діви. Другий із днів Екадаші – сприятливо для поста та духовних практик. Перешкоди Сатурна йдуть на другий план, але нагадують про поставлені завдання. Сприятлива ситуація для того, щоб збирати результати дій, здійснених упродовж місяця.

Віталій Бердник (с)
Прогнози, Консультації, Навчання

Пов'язані пости

Відвідайте нашу сторінку в Facebook