Астрологічний прогноз на 23-29 серпня

Четвертий тиждень серпня – це вже період після Повного Місяця, і він відноситься до плідної частини місяця. Однак результати причин, які закладалися в знаці Лева специфічні, і стосуються можливостей творчо реалізувати себе в потоці життя, та проявляються коли вже Сонце знаходиться в Діві. Іншими словами, тут буде потрібна робота над дрібницями та деталями, які здаються на перший погляд другорядними

З початком тижня – Сонце в Діві разом з вічно конфліктуючою парою Меркурія та Марса.
Потенціал конфліктів може міститися в неповній ясності, чи навіть повній неясності подальших планів – в першу чергу спільних. У важливому партнерстві та домовленостях будь-яка неповна щирість, умовчання можуть стати причинами майбутніх проблем. Далеко не всі деталі домовленостей варто оголошувати/ афішувати.

Подієва хвиля, котра піднімається на протистоянні планет в Діві та Рибах – сумбурна, і несе свою правду з самих глибин підсвідомості. І логіка в цьому все-таки присутня. Зараз вдалий терапевтичний момент для відносин – коли будь-яке партнерство та протистояння стає ілюстрацією ситуації подолання підозрілості та нерозуміння. Актуальне завдання на найближче майбутнє таким чином полягає в поєднанні крайнощів позицій, знаходженні спільної мови.

23 та 24 серпня Місяць у знаці Риб, може дати спонтанний медитативний стан, поетичне сприйняття світу, коли інтуїція може бути більш дієвим інструментом ніж логіка.

25 та 26 числа, коли Місяць буде проходити по знаку Овна – діяльність найбільш результативна, а концентрація, натхнення та удача будуть сприяти дослідному та безкомпромісному духу.

З 27 по 29 серпня Місяць проходить по знаку Тельця, де зустрічається з Ураном. Це може бути досить стресовий період, який проявляє різного роду недоліки та нестиковки. Треба врахувати, що зміни, які зараз пропонуються, особливо ті що стосуються організації та порядку, можуть бути корисні в подальшому. Меркурій завершує свій шлях по знаку Діви, і готується перейти в Ваги – на поле дипломатії.

Віталій Бердник (с)
Прогнози, Консультації, Навчання

Пов'язані пости

Відвідайте нашу сторінку в Facebook