Астрологічний прогноз на 2022 рік

Лютневий Молодий Місяць співвідноситься з початком нового року за східним календарем.
Він обіцяє бути складним, тому що вся ця астро-подія відбувається на поєднанні Сонця та Сатурна.
Образ року – “Водний Тигр”.

Поєднання Сонця та Сатурна – це погляд у минуле, нагадування про борги, не виконані обіцянки та не виправлені прорахунки. І поки всі ці речі не виправлені, борги не виплачені, все в житті йде шкереберть, і шлагбаум на шляху до нових цілей не піднімається.

Це ще й ілюстрація тієї самої системної проблеми, що створює перманентну кризу правил, якими грають люди. В її основі порушені уявлення про те, як має бути, відсутність багатосторонньої комунікації, переважання брехні та пропаганди в ефірі, замість об’єктивної інформації.

Власне, це завдання постає на даний момент як головне, в тій чи іншій формі абсолютно перед усіма, але в першу чергу перед сонячними/місячними Водоліями та Левами. А те, що об’єктом для того, щоб нести цей хрест є представники фіксованих знаків, підказує, що рішення це буде не просте, затяжне та вимагатиме багато сил і завзятості.

Але є і хороша новина – цей рік виявляє причини повороту до прогресу. Відновлення цілісності. Це пов’язано з Юпітером, який стрімко набирає швидкість, так що свій знак Риб, тобто смутний час, він пройде за три місяці, та опиниться в знаці Овна вже в травні.

Але ці три місяці в Рибах можна воістину назвати глобальним чищенням, після якого разом із надлишком води може виплисти на поверхню багато різної каламуті. По суті, це чистка «авгієвих стайнь», запасників і таємних сховищ, скелетів у шафах та іншого…

Можна очікувати прихованих маніпуляцій та впливів, коли на зовнішньому плані начебто нічого не відбувається, але за лаштунками вирішуються глобальні питання. Одне з питань, яке часто вирішується коли Юпітер в Рибах – це ким пожертвувати? Саме – ким.

У стародавньому Єрусалимі існував такий магічний звичай, коли гріхи всіх жителів міста покладали на цапа (робили його винним) і з ганьбою його виганяли з міста. Звідки й пішов вираз «Цап відпущення».

Можна сказати, що цей обряд – суть, магічна квінтесенція Риб. Жертва, яка живить майбутній процес колообігу життя. Якісь приховані шестерні світу провертаються і все стає на круги своя.

Рік під керівництвом Юпітера (настає після весняного рівнодення) обіцяє деякі дивіденди власникам положень планет у водних і вогняних знаках. В основному це гарне відношення людей, можливість чогось навчитися, встановити контакти, зорієнтуватися.

Травень – час настання певної ясності, визначеності про те, що можна, що не можна.
Затемнення з Ураном встановлює деякі правила гри, закінчення смутного часу, що нагадують закон джунглів або «кожен за себе». Програма Урана зараз (у знаці Тельця) несе зовсім не прогресивне послання, а скоріш програму деконструкції старого, мутацію форм.

Саме в цьому продовженні «системної кризи» – конфлікту Сатурна та Урана, протистояння поколінь та концепцій, – полягає головна складність року, яка долається лише професіоналізмом та чітким дотриманням правил (хоча здається, що й вони не працюють).

Чималу користь можна отримати з того, щоб вивчати питання «Як правильно?»

І хороша новина – після 2022 та двох точних аспектів ця квадратура розпадається.
Наступна точка буде значити початок програми нового циклу, і відбудеться в 2032 у знаці Близнюків.

В рамках року всі найважливіші та принципові речі відбуваються у перші чотири місяці, включно, аж до весняного коридору затемнень.
І під завісу року, у листопаді-грудні 2022 року, відбуваються важливі події, які послужать ініціацією для сценарію подій вже 2023 року.

Тематика 2022 – дозвіл, пошук виходу з існуючого положення (патова ситуація, якщо проводити аналогію із шахами). Вихід простежується не явний і висвічується через Юпітер у Рибах (утилізація, чищення проблемних активів та пасивів, символічні авгієві стайні).

Іншими словами, 2022 створює тиск і причини для психологічного напруження, ідеологічних сплесків і змін в якості потоку життя. Все це продовжує підсвідомо турбувати (навантажувати). У цьому сенсі абсурдні ситуації та маразми, які супроводжують нас останні два роки, нікуди не йдуть, і навіть посилюються.

Все це пов’язано з Рибами, і процеси, які там відбуваються, дуже важливі, оскільки там дозріває нова сильна мотивація. Цю силу можна буде опосередковано спостерігати в процесах бродіння настроїв, зміни відношення до ідей – наприклад, расовим, політичним, національним.

Зовнішня реалізація буде пізніше, після 2024 року, разом із переходом Плутона у знак Водолія, і загалом це може говорити про системну зміну емоційної природи та якості людини. Таке еволюційне зрушення/перехід відбувається не кожне тисячоліття. І ось тоді можна буде відчути «полегшення».

У карті Молодого Місяця – ретроградний Меркурій, у Козерозі, тобто змінює правила та конструкції, переконання та мотиви. З’єднання з Плутоном – важливий трансформуючий інформаційний посил. Небезпечна вибухова інформація (шантаж).

Венера разом з Марсом на одній хвилі з Ураном, Козеріг/Телець (накшатри Венери), що говорить про те, що в цей час закладаються/оформлюються якісь довгограючі цінності, критерії для вибору та подальшої дії.

Загалом, найгарячіший та найактивніший період, коли розкриваються карти та спонтанно запускається низка подій, виникають якісно нові обставини, – це травень-червень, коли у знаці Овна будуть одночасно перебувати Марс та Юпітер.

Саме в цей час можливі різні ексцеси, непередбачуваний перебіг подій, сюрпризи, вступні тощо.
Далі ситуація стабілізується і навіть «заморожується» – Юпітер і Сатурн розвертаються, дають задній хід до жовтня-листопада, коли розгортатиметься новий виток цивілізаційного циклу, разом із коридором затемнень.

Потенційно непередбачуваний та слизький момент – остання декада липня та перші дні серпня, час з’єднання Марса та Урану.

Оскільки це з’єднання акцентоване віссю Місячних Вузлів, воно навряд чи залишиться таким, що проходить без наслідків. Можливо, що для багатьох це час вибору курсу, життєвого спрямування, узгодження намірів та зовнішніх обставин. Причому вибір скоріше вплине – визначить ситуацію на багато років уперед.

Середина серпня – може бути пов’язана із життєвими перевірками, кристалізацією ситуації, збиранням голосів та команди, організаційними справами, подоланням перешкод.

Наступний важливий момент дозріває лише в останніх днях вересня – початку жовтня.
Сонце зі своєю свитою проходить опозицію з Юпітером, і це час узгодження дій із союзниками. Це час виклику та дії у відповідь, прийняття відповідальності, докладання зусиль. У певному сенсі цей час прояву можливостей і заробленої удачі, тієї, що була підготовлена і де був опрацьований кожен крок.

Особливо складним обіцяє бути місячне затемнення 8 листопада.
Крім Сонця та Місяця, Вузлів, там беруть участь ще 4 планети і тому можна сказати, що воно принесе великі зміни на матеріальному, видимому плані, та надзвичайний опір/тиск, який може поламати.

Іронія долі, найімовірніше, полягає у черговій порції локдаунів (знову на кілька місяців включається Каласарпа йога).

Ситуація вкрай складна і для того, щоб запобігти проблемам, потрібна буде дія. Вона здебільшого стосується володарів світил у фіксованих знаках: Тельцях, Левах, Скорпіонах та Водоліях, особливо що народилися в першій декаді місяця.

Віталій Бердник (с)
Прогнози, Консультації, Навчання

Консультація – Астро-клуб (lila-astro.club)

Пов'язані пости

Відвідайте нашу сторінку в Facebook