Астрологічний прогноз на 20-31 грудня

Останній тиждень грудня відзначений важливими астро подіями, які мають принципове значення у межах року. Це конфлікт Сатурна та Урана, який зараз показує слабкості, безвиході та смислові прогалини в радикальних позиціях усіх тих, хто бореться за «нововведення». Сатурн зі своєю опорою на минулий досвід сприяє утвердженню консервативних позицій.

Друга важлива подія – перехід Сонця у знак Козерога, де намічені важливі та принципові взаємодії (розворот Венери, взаємодія з Марсом, Меркурієм та Плутоном) – це все, що покаже розклад наступного року, і тому головні новини та висновки ще попереду, і вони буквально на порозі.

20 грудня – Місяць у знаці Рака зустрічається поглядом із Меркурієм. І сьогодні найважливішим виявляється комунікація. Деякі прозріння, несподівана інформація, новий погляд на ситуації здатні пожвавити життєвий потік, стимулювати винахідливість, інтерес до прогресу, до науки.
Гексаграма дня говорить про тему Співробітництва, необхідність озирнутися назад.

21 грудня – Місяць у знаці Рака, зустрічає хронічне протистояння з минулим, ретро Венерою та Плутоном. Є сенс зайнятися психологією, переоцінкою, самоспостереженням та терапією. Сонце закінчує свій шлях Стрільцем. Необхідність віддавати данину традиційним цінностям.

22 грудня – Сонце перейшло у знак Козерога і це факт, що віщує поступове зростання напруги та питань, які вимагають відповідей та рішень. Місяць, що у знаці Лева, до вечора замикає конфігурацію із Сатурном та Ураном, що може позначати загострення хронічних проблем, виникнення перешкод та технічні труднощі. Досягнення цілей, амбіцій не гарантовано. Можливі непередбачувані повороти.

23 грудня – Місяць у знаці Лева не створює аспектів із планетами, значні події малоймовірні. Очікування. Тема вагань. Дослідження особистої ролі у загальному процесі.

24 грудня – цікаві ситуації можуть бути сьогодні як показники перехідного становища. Місяць переходить зі знака Лева в Діву, зачіпаючи аспектами Юпітер та Вісь Вузлів. Увага звертається на суспільні процеси, принципи. Гексаграма дня – «Перевантаження» для звільнення від вантажу (напруги), є сенс чимось пожертвувати.

25 грудня – Місяць у Діві. Різдвяний тиждень відзначений точним конфліктним аспектом між Сатурном та Ураном, що збільшує градус упертості, нерозуміння та жорсткості у протистоянні. Один із екстремальних за напругою моментів року. Актуально – зустріч із новим, не знайомим досвідом, корисною виявиться готовність сприймати, вчитися.

26 грудня – Місяць у знаці Діви у першій половині дня створює союз із ретро Венерою та Плутоном – корисним може бути аудит, вторинне використання, відновлення речей, або розставання з баластом. Спокуса «простих рішень», розмежування, розсіювання, поділ. Цілком можуть прозвучати магічні та цілительські теми, можливість навести лад, щось поправити. Мобілізація фізичних та емоційних енергій.

27 та 28 грудня – Місяць у знаці Терезів налаштовує на необхідність балансу, порядку – особливо у будь-яких переходах. У перехідному положенні Юпітер в останньому градусі Водолія, і зараз це можливість гостро відчути емоційний потенціал колективної хвилі та сформувати особисту імунну відповідь. Актуальне питання: Що штовхає у новий досвід? Що веде до змін? Як реагувати на хворі явища? Це дасть розуміння тим ситуаціям, які виявляться вже в новому році.

29 грудня – Місяць у знаці Скорпіона проходить досить нервовий досвід протистояння з Ураном. Важливі взаємодії та мало порозуміння. Деякі уроки треба проходити повторно. Ретро Венера зустрічається із Меркурієм, що може ілюструвати важливий момент зустрічей, переговорів, обміну думками. Щось недомовлене та неоцінене повертається для аналізу та перегляду. З’єднання розумового та емоційного для того, щоб утворилася Ясність. Багато що ґрунтується на емпатії.

Юпітер у знаці Риб. Нова хвиля. Важливо відчути нове дихання. Відчуття можуть проявитися подвійно, як такі, що обмежують та відокремлюють (Сатурн) та новий колективний потік для змін (Юпітер). Можливість зблизити позиції існує за наявності щирості.

30 грудня – Місяць у знаці Скорпіона продовжує теми дня попереднього. Важливість переговорної та інформаційної складової навіть зростає. У будь-якому випадку Всесвіт через людей і події зараз дає важливе послання, до якого варто прислухатися, оцінити та налаштуватися. Можливий несподіваний поворот подій, вичерпання давньої теми, завершення циклу.

31 грудня напередодні Нового року обіцяє бути нестандартним. Сонце зустрічає точний аспект – погляд Урана, який робить свій унікальний і можливо несподіваний внесок у сценарій цього дня.

Градус, який активує Сонце, сьогодні пов’язаний із щасливими випадковостями, творчими здібностями, готовністю експериментувати. Гексаграма дня (Краса, Прикраса) – потрапляє до резонансу наступного року. Вона зачіпає тему гармонійності зовнішнього вигляду та поведінки людини, її відповідності оточенню, мінімізації конфлікту та протиріч.

Віталій Бердник (с)
Прогнози, Консультації, Навчання

Пов'язані пости

Відвідайте нашу сторінку в Facebook