Астрологічний прогноз на 20-26 вересня

20 вересня – повний місяць, енергії та впливи місяця в своїй кульмінації.
Тенденція – залишати, їхати, жертвувати, переходячи з одних обставин до інших.

Місяць в цей час в знаці Риб з Нептуном, що ніби натякає на стихію Води та значимість психологічних станів, тобто – ЯК ми це робимо і що в цьому знаходимо? Яка якість несучої емоційної хвилі та наші мотивації?

21 вересня вносить визначеність, проступають реальні обриси обставин з раніш неясних і непроявлених. Утворюється якась рушійна сила, і попутна течія дійсно підхоплює в певному напрямку. Особливо це стосується тих, у кого переважають знаки Стихій Повітря та Вогню, свіжих, надихаючих ідей, можливості виділитися із загальної маси.

Подвійні обставини, спонукання та перешкоди одночасно, найбільше проглядаються в поведінці Меркурія. Він гальмує та готується перейти в зворотній рух 27 числа. Разом з ним поступово гальмуються і поточні справи. Треба мати на увазі, що думки та погляди протягом найближчих трьох тижнів можуть змінюватися. Корисно може бути для дослідження з різних сторін, але ось для конкретних рішень цей період дуже складний і небезпечний наслідками.

22 та 23 вересня – Сонце вже в знаці Терезів, Венера в опозиції з Ураном – в атмосфері жага пригод і невміння/ небажання думати про наслідки.
Цей авантюрний момент може спонукати до нових обставин, – просто взяти та ризикнути, на що раніше не наважувалися.

Для здорового глузду існує необхідність зважити та визначитись – але саме він зараз не головний. У перспективі зростаючої ясності багато що може відкритися в самій далекій перспективі, як надихаючий результат. Нові шанси досить примарні, однак зміни, що відбуваються, підуть на користь в довгостроковій перспективі.
Гарна ознака удачі – поява партнера та союзника, збіги та резонанси. Венера та Марс один у одного в гостях, це істотно підвищує вдалі шанси в невизначеній обстановці.

24 вересня Місяць у знаці Тельця з Ураном – можливі приводи для занепокоєнь, нервова атмосфера та напруга, які впираються в перешкоду або неадекватність. Це слідства мінливих установок, і в цей час нічого особливого робити не потрібно. Найефективніше і корисніше за все виявиться спостерігати та робити висновки.

25 вересня Квадратура Меркурій-Плутон, Меркурій ретро – повертається.
Якась руйнівна та екстремальна/ трансформуюча за своїм впливом інформація, яка однозначно – не тема для жартів. Відповідальність велика, і вона може зіграти двічі – другий раз більша ймовірність отримати “зворотню віддачу”.

Допомагає розуміти суть справи в будь-якій ситуації, завдяки проникливості розуму. Слова зажадають відповідального ставлення, потрібно усвідомлювати, що далеко не все слід озвучувати.

26 вересня – початок важких справ – великий тригон Повітря, межі можливого звужуються, труднощі наростають, вимушений рух. Місяць, проходячи по Раху та Ліліт, ризикує підхопити шкідливі впливи, вляпатися в неприємності. Стосується здебільшого травневих Близнюків.

З огляду на переважання Повітря та Вати (по Аюрведі), причому поганої якості, на цьому тижні бажано уникати перебування на вітрі, в русі, в суєті.

Віталій Бердник (с)
Прогнози, Консультації, Навчання

Пов'язані пости

Останні Проєкти

Відвідайте нашу сторінку в Facebook