Астрологічний прогноз на 18-24 жовтня

Якщо перейти до образів наступаючого Повного Місяця, то підходящим буде порівняння з парою коней, які втратили керування та понеслися в непередбачуваному напрямку. І причиною цього, швидше за все, стали не прикрі випадковості, а чийсь намір (наприклад підкладена колючка, тобто провокація, ворожа дія і т.п.).

Це повністю відповідає характеру накшатри Ашвіні, де буде перебувати Місяць під час повного місяця, під керуванням Кету. Сенс в тому, що накопичені причини, ресурси та енергія вивільняються.. Які накопичення – такий і процес.

Варто згадати, що Сонце в 28 градусі на осі Терезів і Овна підсвічує тему протесту, обурення існуючими умовами. Цей заряд мотивацій подібно пружині – розпрямляється та робить необхідну роботу по відновленню рівноваги. Ті сили та мотиви, які раніше ігнорувалися – заявляють про себе і повинні бути прийняті до уваги.

Сонце проходить по накшатрі Чітра, по амбітній частині накшатри – яка піднімається по сходах життя, використовуючи соціальні зв’язки та “попутний вітер”, на який у неї гостре чуття.

18 жовтня Місяць переходить в знак Овна, а Юпітер переходить в директний рух, що наповнює справи енергією та натхненням. Слова недалеко йдуть від справ. Якщо хтось збирався почати життя з чистого аркуша, правильно, на підставі продуманого плану та накопиченого – прапор в руки і за справу.
Повний Місяць і директні планети з Меркурієм на чолі в допомогу.

На цьому тижні доведеться зіткнутися з жорсткими вимогами (закону) і опором. У цьому протистоянні, за великим рахунком, є очищающий від умовностей і помилкових проекцій сенс.

19 жовтня астральні енергії місяця на максимумі, приносять закономірні результати, за принципом “що посіяли”. Сонце з Марсом, це психічний і фізичний Агні – дає імпульс справам, особливо тим, які спрямовані на організацію, пошук союзників.

20 жовтня Повний Місяць, напруження, протестні настрої. Тема законів, обмежень і правил – включається як творчий/ громадський процес для еволюції суспільної свідомості. Рекомендована стратегія дня “Вичікування на віддалі”.

Мутація цінностей – природний фактор еволюції; законодавство – внутрішній творчий процес, заснований на людських інстинктах в процесі змін. Має сформуватися щось середнє арифметичне, і це можливо в ході дискусії, обговорення, проб і помилок.

21 жовтня Марс конфліктує з Плутоном – продовжує разом з Сонцем тему самоствердження, диктату. Схильність вирішувати проблеми силою, імпульсивно і зовні – спонтанні дії, що ведуть до радикальних змін. Зараз задіяні величезні енергії, що втілюють здатність і бажання боротися і перемагати. Актуально – перебувати в співтоваристві “своїх”.

На цьому тлі негативним полюсом грає Сатурн, що обмежує потік життя і стоїть на стороні консервативного закону.

22-23 жовтня Сонце на стику знаків, що віщує потенційно небезпечні ситуації, дух боротьби, які можуть викликати ланцюгову реакцію. Місяць проходить Уран і далі йде до Раху та Ліліт, день, який може піднести сюрпризи. Варто утриматися від важливих і незворотних рішень, або принаймні – відкласти все, що можливо.

Життя підготувало якісь капості, тому для того, щоб в них не влипнути, треба не піддаватися на провокації. Сонце в 1 градусі Скорпіона – живить спонукання кидати виклик культурним стандартам.

24 жовтня необхідність чекати (правильного моменту), який покаже, що саме потрібно. Випадкова природа нової можливості, де головна умова – хто з вами на одній хвилі, з ким ви на зв’язку?

Віталій Бердник (с)
Прогнози, Консультації, Навчання

Пов'язані пости

Відвідайте нашу сторінку в Facebook