Астрологічний прогноз на 13-19 вересня

Тиждень починається, коли Місяць проходить по тропічному знаку Стрільця. На даний момент і до самого Нового року – в ньому буде розташовуватися Кету (Спадний Місячний Вузол). Так, Стрільці, які народилися в листопаді, підпадають під вплив майбутніх затемнень, а відчути в деякій мірі майбутній вплив можуть вже зараз.

Кету пов’язує нас із завершенням, виходом, містикою та магією, відстороненістю від загального потоку людей, точкою минулого, серед божеств відповідає Ганеші.

У зв’язку з цим, на самому початку тижня, можуть виникнути ситуації перешкод, непорозумінь і нерозуміння в партнерстві, деякі моменти, по факту котрих треба усвідомити, що це все вплив, який уходить та вичерпується. Є сенс прокачати психологічну складову процесу, задуматися на тему “А що за цим стоїть?”

Такі настрої викликані протистоянням Сонця та Нептуна – бракує об’єктивності, і в першу чергу, через потік емоційності, яка включає фантазію та уяву на максимум. В цей час легко стати жертвою ілюзії, і можливо навіть самостійно створеної.
Найчастіше може проявлятись помилкова впевненість – я бачу все правильно, а інші помиляються.

13 вересня Сонце входить в накшатру Уттара Пхалгуні (Сприятливі плоди), де зможе проявити свою силу в період до повного місяця (24). Сила Сонця тут проявляється в тому, щоб не залишитися в тіні, взяти відповідальність за рішення, внести якийсь порядок, зв’язок з ієрархією в повсякденні процеси.

14 вересня, Місяць у другій половині дня в знаці Козерога проходить дуже підступне місце, де нюанси особистої поведінки, прагнення все контролювати, можуть стати приводом для значних і здебільшого негативних подій. Не варто починати в цей час що-небудь і братися за важливі справи. Плани і домовленості можуть бути порушені.

Марс в цей день переходить в знак Терезів, і такий стан на стику, теж не сприяє стабільності та ясності. Каверзи, імпульсивні, непродумані вчинки, експерименти, можуть мати значні та руйнівні наслідки. Варто подумати про дотримання техніки безпеки.

15 вересня дозріває ситуація, яка протягом наступних трьох днів, тобто 16, 17 і 18, може значно просунути великі справи. Непогано для організації чого-небудь, концентрації, докладання сил, встановлення порядку.

Протягом цих трьох днів Місяць буде послідовно проходити Плутон, Сатурн і Юпітер. Всі три планети – ретроградні, і це підказка, що доведеться мати справу з переосмисленням, невирішеними раніше проблемами, необхідністю подивитись за рамки шаблонів.

19 вересня Місяць у знаці Риб зустрічає сприятливий погляд Венери – слушний момент розслабитися, культурно відпочити та звернути увагу на приємні сторони життя.

Віталій Бердник (с)
Прогнози, Консультації, Навчання

Пов'язані пости

Останні Проєкти

Відвідайте нашу сторінку в Facebook