Астрологічний прогноз на 12-18 грудня

12 грудня – Місяць у знаці Овна має непогані шанси для реалізації творчого потенціалу.
Так відкривається плідна фаза місяця, коли зусилля починають приносити віддачу. Насамперед це може проявитися по вогненних знаках, тим більше, що Марс завершує свій шлях Скорпіоном і завтра буде вже в Стрільці. Іншими словами – Марс стає більш ідейним та вразливим до провокацій.

Конфлікт Сонця та Нептуна стає точним, тому інформація будь-якого роду вимагає перевірки, а комунікації не схильні проясняти заплутані питання, швидше навпаки – можна заплутатися ще більше.

13 грудня – Сонце у 22 градусі Стрільця, тема – конфронтація. Небажання пристосовуватись, йти на компроміси. Гексаграма дня вказує на те, що зараз набуває великого значення індивідуальність, побачити свій особистий ресурс, використовувати таланти та здібності.

14 грудня – Місяць переходить у знак Тельця і це суттєво змінює емоційний та подієвий потік у бік пожвавлення та різноманітних нововведень. 23 градус Стрільця в чомусь може бути прикордонний.

Сонце покидає Накшатру Джйоштха та переходить у Мулу. Меркурій у знаці Козерога так само торкається теми правил, порядку та менеджменту. Є надія в тому, що з’явиться більше сенсу та організації у повсякденному житті.

Сьогодні Венера (управитель Тельця) у точному поєднанні з Плутоном може подати серйозні знаки щодо зміни/ трансформації цінностей (чому бути). Доречно буде прислухатися до відчуттів, де прибрати/ вивільнити напругу. Перешкоди відходять другий план.

15 грудня – Місяць у знаці Тельця зустрічається з Ураном, і це один із екстремальних моментів не лише місяця, а й усього року. Це можлива точка, коли випробовуються слабкі місця у системі. Жорсткість прояву зумовлена конфліктом Сатурна та Урана, який на тижні стає точним. Енергетика, системні питання, протистояння консерватизму та радикалізму – все сходиться тут. Гексаграма дня – збори, організація.

24 градус Стрільця – нагорода за вірність собі, зусилля щодо інтеграції у соціальне оточення.
Ключ – со-настроєність.

16 грудня – Місяць переходить зі знака Тельця до Близнюків, де його зустрічає Раху (Вихідний Місячний Вузол) та драматичне протистояння з Марсом. По суті це схід Місяця на кармічному небосхилі справ, коли позначається нова перспектива, оновлені виклики. У цей час безпосередню участь беруть Сонце та Юпітер. Цей 25 градус Стрільця пов’язаний із пам’яттю та темою еміграції. Умову успіху нагадує Гексаграма дня – Природність. Ключ – слідувати світом відповідно до його ритмів.

17 грудня – Місяць у знаці Близнюків, Сонце – у 26 градусі Стрільця, який пов’язаний з наслідуванням, копіюванням, ідеалом. Символ – Прапороносець. Гексаграма дня – Споглядання, що означає пораду бути «тут і зараз», орієнтуватися у мінливій ситуації. Час для короткострокових справ.

18 грудня – Місяць наближається до положення Повного Місяця в Близнюках і сьогодні зустрічає на своєму шляху показник якихось не здорових явищ – Ліліт. Несприятливий вплив Нептуна може спровокувати сприйняття реальності у негативних тонах, легко обдуритись, скласти неправильні уявлення.

Гексаграма дня передбачає певний позитив у тому, що наближається сприятлива можливість, як результат минулих зусиль, обмежень та правильної комунікації. Як варіант – може зіграти Венера, що повертає у ретро рух, повертаючись знову до Плутона. Виявляється, ще не все вирішено.

Віталій Бердник (с)
Прогнози, Консультації, Навчання

Пов'язані пости

Відвідайте нашу сторінку в Facebook