Астрологічний прогноз на 11-17 жовтня

Всі принципово важливі астрологічні взаємодії жовтня вже відбулися к кінцю першої декади, і тепер залишається осмислювати та спостерігати за реакціями та поступовим включенням сценарію Молодого Місяця.

На цьому тижні Місяць пройде по знакам, де розташовуються планети-важковаговики, передаючи символічне послання та пробуджуючи їх до діяльності та, як би, розгортаючи в правильному напрямку. Так поступово вимальовується стратегія на майбутнє. Призупинені 4-5 місяців тому плани можуть стати знову актуальними.

Сонце переходить в накшатру Чітра, творча шакті якої – це накопичення життєвих заслуг і перетворення їх в життєві досягнення. Тут в заслуги йде професіоналізм, принциповість, репутація, що склалася, дотримання початкового задуму. Ось чому велике значення набуває задум – дизайн, початкова форма речей та їх призначення, закон їх правильного використання.

11 жовтня Місяць переходить в Козеріг до вечора, а Сатурн – в прямий рух, саме час перегрупуватися для довгострокового та послідовного руху по досягненню мети.

12 жовтня Місяць у знаці Козерога, зближуючись з Плутоном, створює атмосферу напруги; а Сонце та Юпітер, зустрічаючись поглядами, готові до трансляції – настрій амбіцій і боротьби проявляє дух і мету, які роблять життя цінним.

13 жовтня Місяць відходить від Плутона і сходиться з Сатурном. Сонце вже вступає у відчутний контакт з підбадьорливим поглядом Юпітера. Обставини обмежень і зумовленість знаходять якийсь повчальний зміст. З’являються сприятливі ситуації для розвитку, навчання.
Але ретроградність Юпітера має і зворотний сенс, як і Ясність – це двосічний меч, за що боролися – на те й напоролися. Є ситуації, в яких розуміння не може вести до виправлення.

14 жовтня – соціально делікатна ситуація, буде актуальним приводити в порядок джерело.

15 жовтня – тригон з’єднання Сонце/ Марс з Місяцем і ретро Юпітером – принципово важлива дія в соціально орієнтованому середовищі.

Сонце в гармонійних аспектах з Юпітером – можливість розв’язати якісь застарілі питання. Цьому допоможе широкий погляд на речі, оптимізм який спонукає діяти, непогано для навчання, підвищення кваліфікації, зміцнення репутації, порад від авторитетних людей.

16 жовтня – емоційно заряджений Місяць в Рибах. Два дні – напружений аспект Сонця та Плутона. Девіз дня – Організація та Взаємодія. Обережність направляється мотивом зберігати безперервність процесів.

17 жовтня Місяць в Рибах з’єднується з Нептуном, і це може бути причиною як глибоких медитативних станів, так і пересічної плутанини, непорозумінь.

Серед явних смислів, які знаходяться на першому плані – політичні та громадські розборки. Теми напруги криються зараз в темі самоствердження, боротьби за вплив. Сильний посил до успіху, на авторитарній хвилі, що може провокувати конфлікти з оточуючими.

Позитив може бути в тому, щоб подивитися на це з іншого боку як на стимул, який сприяє тому, щоб чогось досягти. Поетичний образ Сонця в 25 градусі Терезів – Вид осіннього листя викликає в Пілігрімі несподіване проникнення в таємницю життя і смерті.

Віталій Бердник (с)
Прогнози, Консультації, Навчання

Пов'язані пости

Останні Проєкти

Відвідайте нашу сторінку в Facebook